FK Metta ar minimālu rezultātu piekāpjas Paide Linnameeskond

Ievietots 18.02.23.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Paide Linnameeskond
1 - 0

Sestdien, 18. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja jau septīto pārbaudes spēli 2023. gadā, Vīlandes sporta hallē viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas bronzas medaļniekiem Paide Linnameeskond.

Spēles ievadā vairāk notikumi norisinājās laukuma vidusdaļā, abām komandām spēlējot visai piesardzīgi.

Tomēr 10. minūtē šķietami nevainīgā situācijā pārkāpām noteikumus savā soda laukumā, bet sekojošo 11 metru soda sitienu pretinieki realizēja (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem teritoriāls pārsvars piederēja Paide komandai – vienā epizodē paglāba Jānis Beks, citā vārtu stabs.

Tuvojoties puslaika izskaņai pārsvaru jau ieguva FK Metta futbolisti, bet pēdējās minūtēs mājinieki pēc rupjas spēles saņēma noraidījumu.

Paide Linnameeskond gan spēli turpināja pilnā sastāvā, taču otro puslaiku ar lielu teritoriālu pārsvaru iesāka viesi.

Ātri vien laba iespēja bija Melnim, kura sitienu atvairīja vārtsargs, bet mirkli vēlāk pārbaudāmais spēlētājs sita ar galvu – atkal vietā vārtsargs.

Tuvojoties spēles izskaņai spiediens pieauga – Puzirevskim bija moments no vārtu priekšas, Keršys izpildīja soda sitienu no aptuveni 20 metriem, taču atkal iespējas izmantot neizdevās.

Visbeidzot soda laukumā pie sava momenta tika arī Pakulis, kurš spēcīgi sita pa vārtiem, taču trāpīja pa vārtu stabu.

Izraut neizšķirtu neizdevās, un no Vīlandes atgriežamies ar minimālu zaudējumu.

Jānis Beks, Vladislavs Fjodorovs, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis, Bruno Melnis, divi pārbaudāmie spēlētāji