FK Metta rāda labu sniegumu, bet piedzīvo zaudējumu lietainajā Liepājā

Piekto spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolisti.

FK Liepāja
2 - 1

Otrdien, 9. aprīlī, FK Metta futbolisti aizvadījuši Optibet Virslīgas 5.kārtu, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā tiekoties ar FK Liepāja komandu.

Spēle iesākās ar nelielu mājinieku pārsvaru – vienā no epizodēm saasinājums norisinājās mettiešu vārtu priekšā, bet briesmas tika novērstas. Tomēr 8. minūtē FK Liepāja atklāja spēles rezultātu – šķietami lēnā uzbrukumā par tālsitienu no 25 metriem izšķīrās Kozlovs, neatvairāmi trāpot vārtu devītniekā (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem arvien vairāk uzbrukumos devās FK Metta futbolisti, tiekot pie vairākām bīstamām standartsituācijām, taču līdz izteikti bīstamam sitienam netika. Kopumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja liepājnieki, taču ar viņu centieniem pārliecinoši galā tika viesu aizsardzība.

Otrā puslaika sākumā FK Metta pārņēma iniciatīvu, un 56. minūtē pēc teicamām individuālajām darbībām rezultātu izlīdzināja Renārs Varslavāns – 1:1! Tomēr neizšķirts uz tablo noturējās sešas minūtes – mettieši kontrolēja spēli, bet pretuzbrukumā, pateicoties lielam vējam, bumbu vārtos no tālas distances iesita Spataru – 1:2.

Pēc ielaistajiem vārtiem viesi pilnībā pārņēma spēles vadību, kamēr liepājnieki allaž nosita spēles tempu ar daudz pārkāpumiem laukuma vidusdaļā. Vēlreiz lieliska iespēja izcelties bija Varslavānam, taču Zommers komandu glāba. Spēles izskaņā pie soda laukuma acīmredzami nogāzts tika Lagūns, tomēr galvenais tiesnesis piešķirt pārkāpumu pie paša soda laukuma neuzdrošinājās – 1:2.