FK Metta dramatiskā spēles izskaņā piekāpjas Riga FC

Ievietots 07.08.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
3 - 2

Svētdien, 7. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 24. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki – 7. minūtē Riga FC spēlētājs Ogunji apsteidza Beku un sita precīzi ar galvu no soda laukuma vidus (0:1).

Pēc gūtajiem vārtiem pretinieki vairāk kontrolēja bumbu un divas reizes vienā epizodē komandu nācās paglābt arī Jānim Bekam, kamēr zaļi-baltie centās atrast brīvās zonas ātrajos uzbrukumos.

Puslaika otrajā daļā no 12 metriem šķērītē uzsita Puzirevskis, bet soda sitienu no aptuveni 30 metriem izpildīja Correa, taču abās epizodēs Puriņš bumbu tvēra.

Tomēr tieši Correa puslaika izskaņā panāca izlīdzinājumu – pēc Puzirevska centrējuma pie sitiena tika Mbassi, kuru atsita Puriņš, taču atlēkušo bumbu Mohamet raidīja vārtu tīklā – 1:1!

Otrā puslaika pirmajā pusē Beks vairākas reizes nospēlēja droši vārtos, kamēr viesi daudz vairāk atrada iespējas doties pretuzbrukumos, taču nedaudz pietrūka precīzas pēdējās darbības.

76. minūtē uz FK Metta vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru pretinieki realizēja, taču četras minūtes vēlāk pēc Puzirevska piespēles Mbassi panāca izlīdzinājumu – 2:2!

Diemžēl neilgi pēc tam Riga FC atguva vadību, bet dramatiskā spēles galotnē mettiešiem bija gan stūra sitiens, gan centrējumi, taču trešo reizi spēlē panākt neizšķirtu neizdevās.

Jānis Beks, Daņiils Čiņajevs, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis