FK Metta aizraujošā spēlē daudz uzbrūk, taču piekāpjas Riga FC

Ievietots 25.07.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
Riga FC

Svētdien, 25. jūlijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā cīnoties pret Riga FC.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts diezgan ātrā tempā un ar aktīviem uzplaiksnījumiem uzbrukumā abu komandu izpildījumā.

Puslaika vidū komandas apmainījās ar izcilām iespējām – Beks no tuvas distances paglāba pēc komandas biedra kļūdas, bet otrā pusā Ozols atsita ļoti bīstamu Puzirevska raidījumu.

Kopumā pirmajās 45 minūtēs bija novērojams līdzvērtīgs futbols, bumbas kontrolē pārsvars piederēja Riga FC, bet mettieši nekautrējās sist no dažādām pozīcijām.

Otro puslaiku ar diviem bīstamiem sitieniem iesāka FK Metta futbolisti – Čudara soda sitiens no 25 metriem lidoja nedaudz garām vārtu stūrim, bet pēc Vapnes sitiena paglāba Ozols.

Diemžēl vadību ieguva tieši pretinieki – 53. minūtē no tuvas distances sita Halimi, un izsist bumbu no līnijas neizdevās ne Bekam, ne Birkam (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši bija ļoti aktīvi, taču vairākas reizes sitienu bloķēja pretinieku aizsargi, 69. minūtē bīstami no aptuveni 23 metriem sita Ozoliņš, taču pāri.

Arī izskaņā FK Metta uzbrukumi bija draudīgi – Vapnes vārtus atcēla aizmugures stāvoklis, daudz bloķēti sitieni no aizsargiem, Ozola teicams atvairījums pēc Novikova sitiena…

Arī tas nebija viss – 89. minūtē Vapne izcili trāpīja uzreiz no gaisa, taču atkal lielisks vārtos bija Ozols…

Atzīstams futbols un vairākas lieliskas iespējas, bet minimāls zaudējums pret trīskārtējiem Latvijas čempioniem.