FK Metta aizraujošā galotnē neizdodas izraut uzvaru: neizšķirts pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 03.08.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

1 - 1
Spartaks Jūrmala

Sestdien, 3. augustā, FK Metta futbolisti Daugavas stadionā aizvadījuši Optibet Virslīgas 24. kārtas spēli, uzņemot viesus no Jūrmalas – Spartaks Jūrmala.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, sākotnēji nevienai no komandai neiegūstot teritoriālu pārsvaru. Turpinājumā ar bumbu vairāk darbojās mājinieki, un 12. minūtē viltīgi vārtu virzienā bumbu raidīja Šibass, tomēr vārtsargs to novirzīja aiz vārtu līnijas.

Lai arī kopumā neliels pārsvars bija FK Metta futbolistiem, abas komandas apmainījās ar pusmomentiem, bīstamāko momentu mettiešiem izveidojot 39. minūtē, kad pēc teicamas saspēles Liepa trāpīja tīklam no otras puses.

Otrā puslaika sākumā izcila iespēja bija Masanganem, tomēr izgājienā pret vārtsargu sekmīgāk darbojās jūrmalnieku vārtu vīrs, bumbu atsitot. Arī turpmākajās minūtēs divas reizes no labam pozīcijām uzsita Šibass un Krollis, tomēr bez precīza sitiena vārtu tīklā.

63. minūtē pirmo reizi spēlē kārtīgi nācās iesaistīties Ošam, atvairot bīstamu sitienu, tomēr minūti vēlāk bumba nonāca mājinieku vārtos – kļūda aizsardzībā, centrējums un sitiens no vārtu priekšas (0:1).

Piecas minūtes vēlāk mājiniekiem bija lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu, tomēr Dzhamalutdinov 11 metru soda sitienu atvairīja pretinieku vārtsargs. Kas neizdevās Tamirlanam, izdevās Krollim – 72. minūtē Raimonds bija izveicīgākais vārtu priekšā un panāca neizšķirtu – 1:1!

Arī spēles izskaņa bija notikumiem bagāta – vispirms 77. minūtē noraidījumu saņēma Spartaks Jūrmala spēlētājs Seje, ļaujot zaļi-baltajiem izskaņu aizvadīt vairākumā.

Vairākumā mettieši vairākas reizes bīstami apdraudēja pretinieku vārtus – sitieni pa vārtiem, piespēles gar vārtiem saasinājumi, tomēr spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.