Dzhamalutdinov divi vārti palīdz izcīnīt uzvaru pret FK Jelgava

Ievietots 31.05.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

2 - 1
FS Jelgava

Piektdien, 31. maijā, FK Metta futbolisti Hanzas vidusskolas laukumā aizvadīja Optibet Virslīgas 16. kārtas spēli pret FK Jelgava komandu.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās mājiniekiem, aktīvi iesākot pirmās minūtes un drīz izvirzoties vadībā – 9. minūtē pie soda laukuma pusapļa ar precīzu sitienu izcēlās Tamirlan Dzhamalutdinov (1:0)!

Arī turpmākās minūtes bija aktīvas – trīs minūtes vēlāk Tamirlana brīvsitienu no labas pozīcijas atsita Māliņš, bet otrā laukuma pusē divreiz darbībā iesaistījās Dāvis Ošs.

Puslaika otrajā pusē gan uzbrukumi nedaudz pierima, abām komandām izveidojot vien pāris pusmomentus. Vairāk bumbu kontrolēja viesi, tomēr FK Metta aizsargājās kompakti, pretiniekiem nedodot iespējas izvērsties.

Otrajā puslaikā spēle kļuva aktīvāka, jelgavniekiem meklējot iespējas atspēlēties. Tas pavēra brīvās zonas, kas padarīja futbolu ātrāku un dinamiskāku.

Mettieši neiesēdās aizsardzībā, par ko tika atalgoti: 68. minūtē nopelnīts 11 metru soda sitiens, kuru eleganti realizēja Dzhamalutdinov – 2:0!

Pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltie spēlēja pārliecinoši aizsardzībā, līdz 84. minūtē iekrita retā epizodē, nopelnot pendeli uz saviem vārtiem. Šo standartsituāciju Indrāns realizēja, samazinot rezultāta starpību.

Spēles izskaņā ar tālajām piespēlēm soda laukumā FK Jelgava pāris reizes radīja spriedzi, tomēr atdot uzvaru šodien mettieši netaisījās – uzvara lietainā laikā ar 2:1.