Daņiils Čiņajevs: "Prieks par iespēju debitēt Virslīgā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.07.22.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret Valmiera FC piedzīvojis 19 gadus vecais Daņiils Čiņajevs.

Līdz šīs kārtas spēlei Virslīgas čempionātā FK Metta rindās debiju piedzīvojuši divdesmit seši mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji.

22. kārtas spēlē pret Valmiera FC debitantu pulkam pievienojies vēl viens FS Metta akadēmijas audzēknis.

Šajā spēlē uzreiz Meistarkomandas sākumsastāvā devās 19 gadus vecais Daņiils Čiņajevs, piedzīvojot savu debiju Latvijas augstākās līgā.

Daņiils FS Metta akadēmijas sistēmā ir kopš 12 gadu vecuma, iepriekš pārstāvot Šitika FS jauniešu komandas.

Centra pussargs 2003. gadā dzimušo komandai palīdzējis izcīnīt divus zeltus un divus sudrabus, bet aizvadītajā un šajā sezonā pārstāvēja Skanstes SK klubu Optibet Nākotnes līgā.

Čiņajevs vairākas reizes ir ticis izsaukts uz Latvijas U-17 izlases treniņnometni, taču oficiālās spēlēs valstsvienības rindās nav spēlējis.

Novēlam Daņiilam veiksmīgu sezonas turpinājumu!

Prieks par iespēju debitēt Virslīgā! Jau no bernības sekoju līdzi un vēlējos spēlēt Meistarkomandā. Debijas minūtes devušas pārliecību un motivē smagi strādāt, lai palīdzētu komandai kāpt augšup turnīra tabulā. Nevaru neatzīmēt arī METTAS ULTRAS atbalstu visas spēles garumā. Liels paldies ģimenei par atbalstu, kā arī visiem akadēmijas treneriem par ieguldīto manā attīstībā! Protams, pateicos arī visam Meistarkomandas treneru štābam par uzticēšanos un doto iespēju!Daņiils ČiņajevsFS Metta audzēknis