Bez ilgām pārdomām - čempionātu turpinām Daugavas stadionā pret FK Liepāja

Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

2 - 1
FK Liepāja

Ar mājas spēli atgriežamies Daugavas stadionā – FK Metta uzņems FK Liepāja!

Ceturtdien, 30. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadīs mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Šosezon abas komandas tikās otrajā spēļu kārtā, kad Liepājā uzvaru ar 3:0 izcīnīja mājinieki.

Turnīra tabulā šobrīd FK Liepāja ar 11 punktiem ir ieņem 7. vietu, bet mettiešiem ir par trim punktiem mazāk.

Liepājniekiem gan vēl ir viena spēle rezervē, jo spēle pret Spartaks Jūrmala ir pārcelta uz rudeni.

10. kārtā pretinieki cīnījās neizšķirti 1:1 ar BFC Daugavpils, bet zaļi-baltie ar 0:2 viesos piekāpās Spartaks Jūrmala.

Ņemot vērā ierobežojumu atcelšanu, Daugavas stadionā varēs ierasties līdz 1000 līdzjutējiem, ievērojot divu metru distanci.

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī bufete, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Svarīga spēle par vietu turnīra tabulā – mūsu līdzjutēju priekšā vēlamies izcīnīt uzvaru un trīs punktus!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī sportacentrs.com portālā un Sportacentrs TV kanālā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!