Balso par savu favorītu FK Metta "Gada futbolists 2022" nominācijā

Ievietots 09.12.22.

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam iespēju nobalsot par savu favorītu FK Metta nominācijā “Gada futbolists 2022”.

BALSOJUMS IR NOSLĒDZIES. DRĪZUMĀ PAZIŅOSIM UZVARĒTĀJU.

FK Metta sezonu noslēdza novembra izskaņā, dažādiem pavērsieniem bagāto sezonu noslēdzot 9. vietā Virslīgā, un pārspēlēs ar 5:2 divu spēļu summā pieveicot Grobiņas SC/LFS.

Gada izskaņa vienmēr ir brīdis, kurā tiek apkopots un izvērtēts sezonā iespētais un paveiktais. Viena no sezonas noslēguma tradīcijām ir arī balsojums par FK Metta “Gada futbolistu”. Balsojumu var veikt raksta apakšā. Balsojumu var veikt vienu reizi.

Katras sezonas izskaņā Gada futbolista balvai izvirza spēlētāju: spēcīgu personību, kuram ir vērts līdzināties, tādējādi uzliekot arī lielu atbildību šī goda nēsātājam.

Līdz šim METTA Gada futbolista apbalvojumu līdz šim ieguvuši 16 futbolisti: Jānis Kauss, Vladimirs Cīmanis, Ivars Gailis, Marsels Vapne, Juris Skābardis, Rūdolfs Puķītis, Mārtiņš Milašēvičs, Gatis Kalniņš, Edgars Vardanjans, Eduards Emsis, Roberts Uldriķis, Dāvis Indrāns, Dāvis Ošs, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis un Lūkass Vapne.

GADA FUTBOLISTS 2022 – nominanti:

• Oskars Vientiess
    – komandas kapteinis sezonas otrajā pusē, līderis laukuma vidusdaļā. Uzticams un drošs aizsardzībā un uzbrukumu iesākšanā. Kopš 2022. gada rudens arī Latvijas U-21 izlases dalībnieks. Šosezon rekordists aizvadīto minūšu ziņā visos čempionātos – 3283 minūtes, 1 vārti un 1 rezultatīva piespēle.
  • Bruno Melnis – savā pirmajā pilnajā sezonā guva 11 vārtus un veica trīs rezultatīvas piespēles. Bruno aizvadīja 2704 minūtes, un 18 gadu vecumā nenoliedzami kļuva par vienu no komandas līderiem un pamatvērtībām uzbrukumā.
  • Jānis Beks – nominēts otro gadu pēc kārtas. Otrajā pilnvērtīgajā sezonā Jānis apliecināja sevi kā uzticamu vērtību un balstu Meistarkomandas rindās. Spēcīgs izgājienos un spēlē ar kājām, kā arī izcēlās ar vairākiem svarīgiem atvairījumiem, īpaši sezonas izšķirošajās spēlēs. Šosezon arī iekļauts Latvijas U-21 izlasē.
  • Jānis Grīnbergs – viens no komandas gados vecākajiem futbolistiem aizvadīja savu otro sezonu FK Metta. Jānim otrais lielākais spēles laiks sezonā (3063 minūtes), kā arī spēja adaptēties dažādās pozīcijās sezonas gaitā. Kopumā iekrāja 3 vārtus un 5 rezultatīvas piespēles.
  • Artjoms Puzirevskis – ātrs un spēcīgs uzbrucējs, uz kuru var paļauties. Viens no uzbrukuma līderiem sezonā aizvadīja 2774 minūtes, aizvadītajās spēlēs ir 14 gūti vārti (visās sacensībās) un 3 rezultatīvas piespēles. No šīs sezonas pārstāv arī Latvijas U-21 izlasi.