Atspēlēšanās neizdodas - FK Metta piedzīvo zaudējumu pret BFC Daugavpils

Ievietots 17.07.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
3 - 1

Sestdien, 17. jūlijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts samērā līdzīgā cīņā, kurā nebija daudz vārtu gūšanas iespēju, bet abas komandas diezgan līdzvērtīgi kontrolēja bumbu.

Nedaudz aktīvāki uzbrukumā gan bija mājinieki, un 27. minūtē arī izmantoja vienīgo tiešām labo vārtu gūšanas iespēju pirmajās 45 minūtēs – precīzi vārtu tīklā sita Akintola (0:1).

Otrais puslaiks mettiešiem iesākās pavisam nesekmīgi – 49. minūtē no vārtu priekšas BFC Daugavpils panāca divu vārtu pārsvaru, nedaudz vēlāk paglāba Beks, bet 58. minūtē rezultāts kļuva 0:3.

Nonākšana iedzinējos ar trīs vārtu pārsvaru lika viesiem pārkārtoties, un FK Metta futbolisti metās atspēlēties, bet pa īstam atdzīvoties izdevās spēles pēdējās 15 minūtēs.

Vispirms Birka no distances sita minimāli garām, tad 82. minūtē Vapne no vārtu priekšas samazināja rezultāta starpību, kam sekoja Birkas sitiens pa pārliktni un bīstamas standartsituācijas, bet…

Pamostamies par vēlu, un “sasmelt izlieto ūdeni” neizdodas. 1:3 zaudējums Daugavpilī.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Emīls Birka, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš