Atgriezties uz uzvaru takas neizdodas: FK Metta cīnās neizšķirti pret SK Super Nova

Ievietots 28.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
SK Super Nova

Sestdien, 28. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 16. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot SK Super Nova.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts samērā līdzvērtīgā cīņā – abas komandas izveidoja savus momentus, taču pietrūka realizācijas.

Lai arī nedaudz asāki uzbrukumā bija tieši mājinieki, 34. minūtē pirmie vadību ieguva viesi – Miņins izkārtoja sev sitienu un trāpīja augšējā tuvajā stūrī (0:1).

Ilgi gan FK Metta iedzinējos nepalika – četras minūtes vēlāk Meroža iespēlēja soda laukumā, un Yunusa Muritala bija precīzs no vārtu priekšas (1:1)!

Lietainais otrais puslaiks iesākās ar diezgan haotisku uzbrukumu veidošanu no abu komandu puses.

Lietum pierimstot, parādījās arī potenciālas vārtu gūšanas iespējas, taču pietrūka precīzas noslēdzošās darbības.

Izskaņā bīstamu momentu pietrūka, lai palielinātu intrigu, spēlei noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Noa Meroža, Ingars Pūlis, Jānis Grīnbergs, Yunusa Muritala