Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņā apstājamies astotdaļfinālā

Ievietots 08.08.21.

Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 1

Svētdien, 8. augustā, Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas pirmo spēļi aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Baldones pilsētas stadionā viesojoties pie FK Auda.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, daudz veidojot uzbrukumus caur kreiso flangu un meklējot iespējas pēc piespēlēm soda laukumā, tomēr pietrūka precizitātes.

Bīstamus sitienus no labām pozīcijām izdarīja Novikovs un Čudars, taču nesekmīgi. Diemžēl 22. minūtē tieši FK Auda izvirzījās vadībā – Ulimbaševs realizēja 11 metru soda sitienu (0:1).

Arī turpmāk bumbu vairāk kontrolēja viesi, bet abas komandas apmainījās ar momentiem. Beks atvairīja Ogunji sitienu, bet laukuma otrā pusē Isajevs paglāba pēc Grīnberga sitiena no teicamas pozīcijas.

Lai gan pēc stūra sitiena Uldriķis ar galvu varēja panākt izlīdzinājumu, tieši laukuma otrā pusē rezultāta starpību palielināja mājinieki – Samoilovs no tuvas distances sita nekļūdīgi (0:2).

Otrajā puslaikā FK Metta sastāvā uzreiz tika veiktas trīs izmaiņas ar domu – lauzt spēles gaitu. Tomēr vārtus guva tieši FK Auda – 65. minūtē Ogunji no 15 metriem sita precīzi vārtu tālajā stūrī (0:3)…

Mettiešus ātri spēlē atgrieza Baba Musah vārtu guvums no tuvas distances četras minūtes vēlāk, atstājot vēl aptuveni 20 minūtes, lai atspēlētos (1:3)!

Izskaņā viesi daudz centās uzbrukt caur flangiem, izmantojot centrējumus un piespēles soda laukumā, bet tā arī lietainajā laikā atspēlēt divu vārtu deficītu neizdevās.

Piedzīvojam zaudējumu Latvijas kausa astotdaļfinālā.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Normunds Uldriķis, Iļja Korotkovs, Baba Musah, Emīls Birka, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš