Apstājamies Latvijas kausa 1/8 finālā - FK Metta viesos piekāpjas Riga FC

Ievietots 01.10.20.

Latvijas kausa izcīņas spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
4 - 0

Ceturtdien, 1. oktobrī, Latvijas kausa astotdaļfināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie divkārtējiem Latvijas čempioniem Riga FC.

Spēles pirmo labo momentu izveidoja mettieši, kad 10. minūtē pēc labas saspēles labajā flangā vārtu priekšā nonāca Lūkass Vapne, tomēr sitiens tika nobloķēts.

Kopumā vairāk bumbu kontrolēja Riga FC futbolisti, divreiz pārbaudot Jāņa Beka sargātos vārtus no tālākas distances, bet sita pāri.

Puslaika otrajā pusē pēc stūra sitiena mājinieki trāpīja arī pa stabu, bet 41. minūtē pēc standartsituācijas arī atklāja spēles rezultātu – ar galvu precīzi sita Panič.

Diemžēl otro puslaiku pretinieki iesāka ar ātriem vārtiem, 47. minūtē panākot divu vārtu pārsvaru. Nedaudz vēlāk Melnis teicami izveda Vapni vienatnē pret vārtsargu, taču Lūkasa sitiens tika atvairīts.

Tikmēr Riga FC drīz vien guva trešos vārtus – Armands Pētersons pēc centrējuma ar sitienu uzreiz no gaisa sita precīzi vārtu apakšējā stūrī (0:3).

Mettieši nesalūza un centās atgūt vismaz vienus vārtus un izveidoja trīs iespējas vārtu priekšā – divreiz aizsargi notīrīja vārtu priekšu, bet trešajā Renārs Guliaks no izcilas pozīcijas uzsita virsū.

Izskaņā pēc stūra sitiena mājinieki guva arī ceturtos vārtus un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:4.

Noslēdzam cīņu par Latvijas kausu. Šajā spēlē debiju Meistarkomandā piedzīvoja Bruno Melnis, kurš izcēlās ar labu aktivitāti un vairākiem izveidotiem momentiem.