Andris Riherts: "Pretiniekiem bija mērķis, mums arī bija mērķis - viņi to sasniedza, mēs nē."

Ievietots 04.05.19.

Savu 10. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 3. maijā, savu 10. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionāta aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles pirmajā puslaikā mettiešiem bija vairāki vārtu gūšanas momenti, tomēr vārtus gūt neizdevās, un uz tablo palika divas nulles.

Otrā puslaika sākumā FK Metta spiediens pieauga, tomēr otrajā pusē viesi spēli atvirzīja no saviem vārtiem, un vēl vairāk – guva vienīgos vārtus, 0:1.

Spēles sākums bija saulains, skaists laiks; tagad lietus, drūms, vējš. Tāds noskaņojums arī bija pēc spēles ģērbtuvē - it kā spēli mēs kontrolējām, bet rezultātu visdrīzāk nē. Traumas, neveiksmīgas maiņas, tas laikam nedeva mums pozitīvu rezultātu, bet beigās zaudējām ar 0:1. BFC Daugavpils - tāda laba Latvijas līgas Andoras komanda. Pašaizliedzīgi cīnās, skrien, zina, kurā vietā jābūt, un, kā jau redzējāt, vārti gandrīz paši lido iekšā, kā jau debijas sezonā ierasts. Savā veidā savdabīgi, bet tas nes rezultātu - daugavpiliešus apsveicu ar uzvaru! Ja zaudējām, tad neizdarījām kaut ko līdz galam. Arī soliņš pie 0:0 bija jautrs, kad veidojās momenti, bet rezultāts joprojām bija 0:0. Skaidrs, ka pretiniekiem bija mērķis, mums arī bija mērķis - viņi to sasniedza, mēs nē. Pirmajā savstarpējā spēlē bija līdzīgi. Mums ir 16-17 spēlētāji, kuri jebkurā brīdī var būt pamatsastāvā, it īpaši šobrīd, kad maijā mums ir spēļu maratons, katrs cilvēks ir svarīgs. Tas klubs, kurš izdzīvos maiju, tas ieraudzīs savu īsto vietu turnīra tabulā. Turpmākais posms būs liels pārbaudījums spēlētājiem, treneriem un atbalstītājiem. Esmu noskaņojies pozitīvi, nemot vērā, ko mēs rādam laukumā, tas nākotnē un tuvākajā nākotnē nesīs rezultātu!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris