Andris Riherts: "Pirmo puslaiku aizvadījām labi, bet ielaidām vārtus."

Ievietots 11.08.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
1 - 0

Sestdien, 10. augustā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Zemgales OC viesojoties pie FK Jelgava.

Spēles pirmajā puslaikā mettieši vairāk kontrolēja bumbu, tomēr 21. minūtē nonāca iedzinējos.

Otrajā puslaikā jelgavniekiem bija bīstamas standartsituācijas, kamēr viesi enerģiski metās atspēlēties, ko izdarīt neizdevās – 0:1.

Zinājām, ka nebūs tā rezultatīvākā spēle, FK Jelgava šobrīd ir stipri mainījusi sastāva komplektāciju salīdzinājumā ar sezonas sākumu. Ir rūdīti vīri, kuri spēlē uz rezultātu, un pretinieki to arī panāca. Bija daudz divcīņas - pirmo puslaiku aizvadījām labi, bet ielaidām vārtus, otrajā puslaikā spēlējām sliktāk, bet vārtus neielaidām. Rezultāts 0:1, šķiet, ka beigās ir likumsakarīgs. Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka pieturējāmies pie saviem principiem un tomēr spējām spēles beigās izveidot arī momentus, bet diemžēl līdz īstam pēdējam vārdam netikām šajā spēlēAndris RihertsFK Metta galvenais treneris