Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem un atbalstītājiem par emocijām!"

Ievietots 07.08.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
3 - 2

Svētdien, 7. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Pirmā puslaika sākumā Riga FC guva ātrus vārtus un izvirzījās vadībā, taču pašā izskaņā ar precīzu sitienu izcēlās Correa, panākot izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā galvenie notikumi norisinājās pašā izskaņā – 76. minūtē Riga FC realizēja 11 metru soda sitienu, četras minūtes vēlāk Mbassi panāca izlīdzinājumu, tomēr mirkli vēlāk Torres izrāva uzvaru pretiniekiem (2:3).

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem par spēli - atbalstītājiem un arī spēlētājiem, kuri atdevās līdz galam. Saglabājām intrigu, tāds mērķis arī bija - palikt spēlē visas 90 un + minūtes, man un Artūram Biezajam tas neizdevās, bet pārējiem izdevās. Varbūt maiņas pretiniekiem bija spēcīgākas, kas arī kaut kur izšķīra spēles rezultātu. Paldies spēlētājiem un atbalstītājiem par emocijām, cerams nākamajās spēlēs ņemsim vērā, lai arī iegūtu pozitīvu pieredzi spēles beigās. Skaidrs, ka pretinieki mūs piespieda pie vārtiem, un skaidrs, ka dažreiz nevajag kautrēties spēlēt savā soda laukumā - ja vajag bumbu uzvarēt un iziet ārā no situācijas, tad jebkuri apstākļi ir atļauti. 11 metru soda sitiens, grūti pateikt. Tur tāda situācija, kad nezinu, vai kāds varēja vārtus gūt, varbūt Kristofers kaut kā savos vārtos. Diezgan dīvaini. Visi spēlētāji pašaizliedzīgi cīnījās, un muļķīgā situācijā piešķīra 11 metru soda sitienu. Visdrīzāk, ka varēja arī piešķirt, bet es šaubos, ka tik tiešām tā bija tik bīstama piespēle uz vārtiem. Bet, kas piešķirts, tas piešķirts. Sākums bija tāds, ka iznācām no ģērbtuvēm jau ar 0:1. Darījām visu, nevis to, ko bijām runājuši, ne jau speciāli, bet tāpēc pretiniekiem tie vārti tik ātri un viegli atnāca. Pēc tam nedaudz kaut ko mēģinājām aizķerties, bet bija grūti, jo nebija tā pārliecība- ielaidām un parādījās nervozitāte ar bumbu. Otrajā puslaikā, īpaši, kad iznācām, bijām pārliecinošāki ar bumbu, vairāk sanāca, arī otros vārtus, kad iesitām, tad gan individuālās, gan kolektīvās darbības izdevās. Pēc tam ātri ielaidām, tad varējām ātri iesist. Kopumā, ja skatāmies, pēc protokola mums ir praktiski U-19 komanda, kas tikko Latvijas jaunatnes čempionātā spēlēja un kas ieguva labu pieredzi šodienas spēlē. Bet skaidrs ir viens, ka pieaugušo un profesionālā vidē var attīstīties tikai sasniedzot rezultātu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris