Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par raksturu līdz spēles beigām!"

Ievietots 19.05.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 1

Ceturtdien, 18. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā bija novērojams līdzvērtīgs futbols, uz tablo turoties divām nullēm.

Otrā puslaika sākumā bīstamāki bija viesi, bet BFC Daugavpils realizēja 11 metru soda sitienu. Izskaņā iespējas bija Melnim, kurš ar galvu panāca izlīdzinājumu (1:1).

Neizšķirts izbraukumā Daugavpilī.

Paldies spēlētājiem par raksturu līdz spēles beigām! Zinājām, ka Daugavpilī nebūs viegli, šeit visiem iet grūti. Pretiniekam ir labs, ļoti konkurētspējīgs sākumsastāvs, ja visi ir uz laukuma vienlaicīgi, tad var radīt problēmas. Pirmais puslaiks bija tuvu aizmigšanas līmenim, varbūt tikai pēdējās 5 minūtēs bija kaut kādi sasinājumi. Vairāk gan sitieni bija mājiniekiem. Otro puslaiku abas komandas iesāka ar anarhiju - četri spēlētāji priekšā gan vieniem, gan otriem. Lizunovs aizskrēja un nopelnīja pendeli. Paldies atbalstītājiem, kuri atbrauca darba dienā atbalstīt, tiekamies mājas spēlē pret SK Super Nova. Vai pārsteidza, ka pie 0:0 pretinieks sagaidīja zemu - nē, nepārsteidza. Par pendelēm - ir jāsakož zobi un jāspēlē pacietīgāk. 4 pendeles trīs spēlēs, visi aizsargi sēž uz 11 metru soda sitieniem. Arī šodien Rukhadze bija situācijā, kur varēja būt visādi.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris