Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par kvalitatīvu spēli, par parādīto raksturu un neatlaidību!"

Ievietots 09.04.19.

Savu 5. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Otrdien, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā savu kopumā piekto spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta, tiekoties ar vietējo FK Liepāja

Spēles pirmajā puslaikā liepājnieki ātri izvirzījās vadībā, tomēr kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā un vairāk gūto vārtu nebija.

Otro puslaiku ļoti apņēmīgi iesāka mettieši, izlīdzināja rezultātu, taču drīz atkal nonāca iedzinējos. Līdz spēles beigām iniciatīvu laukumā vārtu guvumā pārvērst neizdevās, piedzīvojot zaudējumu 1:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem par kvalitatīvu spēli, par raksturu, neatlaidību, gan komandas, gan individuālajām darbībām. Es varu teikt godīgi, ka šodien varētu būt tā diena, kad uzvarēja ne tā īstā komanda. Skaidrs, ka rezultātu veido gūtie vārti, tādā ziņā viss ir godīgi, bet laukumā, manuprāt, mēs bijām labāka komanda gan ar bumbu, gan bez tās.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris