Andris Riherts: "Netikām galā ar pretinieka spēlētājiem malās."

Ievietots 17.09.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Sestdien, 17. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, LNK Sporta parks uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, pārtraukumā dodoties pie neizšķirta 1:1.

Otrā puslaika sākumā tukumnieki guva otros vārtus, kamēr mājiniekiem atspēlēšanās neizdevās.

Piedzīvots zaudējums 1:2 pret tabulas kaimiņiem.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Vispirms gribētu novēlēt Normundam veselību - tikko bija atguvies no viena ne tik smaga savainojuma, bet šeit tiešām izskatījās ne visai labi. Ceru, ka ātri atveseļosies! Šodienas spēlē tas bija lielākais zaudējums, neskatoties uz to, ka spēlē zaudējām 1:2 - pazaudēt spēlētāju uz līdzenas vietas nepavisam nav patīkami. Īpaši epizodē, kurā varēja izšķirties spēles liktenis. Paldies visiem par atbalstu klātienē! FK Tukums 2000/Telms šajā spēlē uzvarēja pelnīti, un prata realizēt savu stratēģiju uz spēli - gūt vārtus. Tajā ziņā pretinieks bija pārāks. Par lēmumiem, kas notika, nenotika, nav vērts runāt, jo to tāpat nedzird. Tiesnešu komitejai ir aizsūtīta vēstule no pirmās trešā apļa spēles, bet joprojām nav atbildes. Aicināju tiesnešus arī skaidrot klubiem, kad ir roka, kad nav - arī šodien bija epizode. Kā tas ir patiesībā - bet tiesnešu komitejai tā nelikās laba ideja. Šodienas spēlē nesanāca tas, ka netikām galā ar pretinieka spēlētājiem malās, bija centrējumi, mainītas malas. Pa lielam arī paši nevarējām iziet no savas laukuma puses. It kā varētu spēlēt vienkāršāk, bet kaut kur arī nevajadzīgi atdevām iniciatīvu. Pretinieks līdz ar to ieguva pārliecību, kā arī tika galā ar mūsu aizsardzību.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris