Andris Riherts: "Mēģinājām uzbrukt dažādi - bija 10 stūra sitieni, tālsitieni, centrējumi."

Ievietots 26.05.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0

Sestdien, 25. maijā, Slokas savu 15. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros aizvadījusi FK Metta komanda, viesos aizvadot spēli pret Spartaks Jūrmala.

Lai gan vairāk uzbruka viesi, spēles 4. minūtē jūrmalnieku gūtie vārti bija vienīgie puslaikā.

Otrajā puslaikā mettiešiem bija liels spiediens, neskaitāmas vārtu gūšanas iespējas, tomēr gūt vārtus un vismaz izlīdzināt rezultātu neizdevās. Zaudējums ar 0:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem, paldies visiem par labi aizvadītu spēli - tomēr bez laba rezultāta. Manuprāt, arī šoreiz spēles rezultāts varēja būt jebkāds, izņemot zaudējums mūsu komandai. Varbūt neizveidojām tik daudz simtprocentīgās vārtu gūšanas iespējas, bet tai pat laikā spēles situācija bija tāda, ka ielaidām 4. minūtē, un varbūt tāpēc pretinieks atdeva mums iniciatīvu. Manuprāt, individuāli mēs bijām spēcīgāki visur, izņemot pēdējā uzbrukuma trešdaļā. Otrajā puslaikā gribējām spēlēt aiz aizsargu līnijas, jo pretinieku aizsargi nebija tik ātri. Šobrīd mums pietrūkst vārtu priekšā gan pieredzes, gan vārtu ožas. Mēģinājām uzbrukt dažādi - bija 10 stūra sitieni, tālsitieni, centrējumi - viss bija tik tuvu, un likās, ka nospiedīsim, bet diemžēl tas neizdevās.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris