Andris Riherts: "Labs rūdījums un rakstura pārbaudījums!"

Ievietots 23.09.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 3
JFK Ventspils

Svētdien, 22. septembrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Spēles pirmajā puslaikā mājinieki guva divus vārtus, bet arī nonāca mazākumā.

Otrajā puslaikā ventspilnieki vairākumā guva trīs vārtus, bet pēdējais vārds piederēja mettiešiem – Liepas sitienu pielaboja Zēģele, izraujot neizšķirtu 3:3.

3:3 - pirms spēles noteikti negaidītu, ka šādi varētu noslēgties spēle, it īpaši tik rezultatīvi. Lai gan, ar FK Ventspils šosezon spēlējot, kā minimums divi vārti vienmēr katrā spēlē ir bijuši, un arī šodien brieda, ka 0:0 nebūs. Bet 3:3, protams, arī ir pietiekami interesants rezultāts. Interesants, ņemot vērā, ka pirmajā puslaikā izvirzījāmies vadībā ar 2:0, otrajā bijām arī 2:3 iedzinējos, beigās 3:3. Tādu spēli atceros Daugavpilī 2016. gadā, kad bija līdzīgs scenārijs, bet uz laukuma notikumi bija citādāki. Šoreiz sarkanā kartīte, noraidījums jau 25. minūtē. Jāsaka, ka labs rūdījums un rakstura pārbaudījums. Punktu bijām pelnījuši, ar to varu apsveikt atbalstītājus, līdzjutējus, kas bija atnākuši un atbalstīja mūs līdz pēdējai sekundei!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris