Andris Riherts: "Ir, par ko aizdomāties."

Ievietots 07.11.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 3
BFC Daugavpils

Svētdien, 6. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā pie 11 metru soda sitiena tika BFC Daugavpils, kuru pretinieki realizēja (0:1).

Otrajā puslaikā zaļi-baltie panāca izlīdzinājumu, bet divi vārti atgrieza vadību viesiem. Izskaņā Pūlis vienus vārtus atguva, bet tas bija nepietiekami.

2:3 zaudējums mājās.

Nav daudz, ko teikt. Cilvēki nāk un atbalsta sevi, savu klubu - mēs un SK Super Nova esam iedevuši viens otram iespēju izšķirt, kurš dodas uz pārspēlēm, nevis paliek Virslīgā. Spartaks Jūrmala nodrošināja vietu arī nākamgad, mums derēja tikai uzvara. Redzēsim, kādā stāvoklī būsim pēc šīs spēles - gribētu tikai novēlēt tiem, kuri ir no pirmās dienas, piecus vai trīs gadus klubā: iepriekšējie ir radījuši iespēju spēlēt Virslīgā, būt starp Latvijas labākajiem un attīstīties, mums ir tāda pati iespēja iedot iespēju nākamajiem. Ir, par ko aizdomāties, ir, uz ko koncentrēties. Paldies par atbalstu! Jāsaka, ka uz pirmo svilpi bijām vairāk gatavi un koncentrējušies, bet pēc tam domas nedaudz aizvedās prom un nespējām savākties. Iznācām miegaini un nesagatavoti. Arī ČL fināls aizkavējās, tāpēc jābūt gatavam jebkam, ja gribi profesionālā vidē darboties. Var arī pirmajā minūtē bū 0:1, un tad jau nākas iziet no citas izejas pozīcijas. Profesionālajā futbolā tas ir normāli, un jābūt tam arī gatavam. It kā pēc gūtajiem vārtiem attīstījām spēli, bet tad savā soda laukumā izdomājām spert cilvēkam. Vienkārši ir jābūt galvai uz pleciem.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris