Andris Riherts: "Emocijas ir atdotas laukumā, un tagad svarīgi ir tās atjaunot!"

Ievietots 25.06.20.

Trešo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Ceturtdien, 25. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 3. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Pirmā puslaika sākumā Raimonds Krollis ar sitienu no aptuveni 20 metriem atklāja spēles rezultātu, kas bija vienīgie vārti puslaikā.

Neskatoties uz lieliskām izdevībām abu komandu izpildījumā un viesu beigu ofensīvu, spēles rezultāts palika nemainīgs – 1:0 uzvara mettiešiem.

Esmu pateicīgs spēlētājiem, atbalstītājiem, arī visiem darbiniekiem, kas labi sagatavoja laukumu. Šodien mēs parādījām īstu raksturu un bijām nopelnījuši kaut kādā mērā arī veiksmi - bez veiksmes šodien būtu grūti izcīnīt šādu uzvaru. Paldies puišiem, un gaidām jau nākamo spēli. Skaidrs, ka šodien emocijas ir atdotas laukumā, un tagad svarīgi ir tās atjaunot. Tālāk jau ar to pašu ideju, kas bija pirms šīs spēles, arī turpināt!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris