Andris Riherts: ""Deja vu" sajūta ar pirmo savstarpējo spēli Liepājā."

Ievietots 28.09.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Pirmdien, 28. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 20. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Liepājas stadionā “Daugava” viesojoties pie FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā komandas vārtus neguva, pirmajām 45 minūtēm noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā liepājnieki izvirzījās vadībā, mettiešiem atspēlēties neizdevās, bet mājiniekiem izdevās gūt vēl divus bezatbildes vārtus.

Nedēļu iesākam ar 0:3 zaudējumu Liepājā.

Paldies visiem, kas atbalstīja komandu šajā pirmdienā. Lai radītu Latvijas futbolu spraigu katru dienu, šo spēli aizvadījām nedēļas ievadā. Atbrauca līdzi arī fani, esmu pateicīgs, tāpat arī komanda ir pateicīga par atbalstu izbraukumā. Par spēli runājot - 'deja vu' sajūta ar pirmo savstarpējo spēli Liepājā, kad arī zaudējām ar 0:3. Toreiz pirmajā puslaikā ielaidām, bet tie vārti neloģiski iekrita gan šodien, gan toreiz. Standartsituācija ir kaut kas cits, bet pirmie un trešie vārti bija tādi, kur paši radījām bīstamību. Nespējām nokoncentrēties, rikošeti, pirmajos vārtos izlido bumba caur kājām, vēl izripo. Otros ielaidām pēc standartsituācijas, pēc tam veicām maiņas, lai atgrieztos spēlē, gūtu vārtus, bet līdz momentam nenokļuvām. Raimondam gan pie 0:0 bija ļoti labs moments, kurā varējām arī izvirzīties vadībā. Šobrīd FK Liepāja ir kā labi uzlādēts automāts, kurš šauj no jebkuras pozīcijas, ir labi noskaņota. Kad pretinieki kontrolēja bumbu, mums nebija tik daudz problēmu, kad mēs kontrolējām bumbu, tad viņi mūs presingoja, skrēja pa visu laukumu. Noteikti arī pretinieki atdeva spēkus, bet, ja nesanāk pakontrolēt bumbu, tad liepājniekiem ir arī laba rotācija, kur var spēlētājus pamainīt un turpināt iesākto. Paldies spēlētājiem par spēli, domājam jau par nākamo. Mums šajā nedēļā tādas vēl ir divas, pirmā no tām Skonto stadionā pret Latvijas čempioniem. Šoreiz spēle Latvijas kausa ietvaros - tas būs labs izaicinājums, ceru, ka arī laba skola, kur mācīties un arī iegūt. Pirmajā puslaikā it kā bijām noskaņojušies spēlei, bet, lai pēdējo sitienu vai precīzo piespēli izdarītu, bijām apjukuši - nebijām pietiekami aktīvi. Ļāvām pretiniekiem dot diagonāles, jo tas nepaaugstināja tempu, cerējām, ka pretinieki tā turpinās. Mēs paši aizgājām uzbrukumā, bet ielaidām pretuzbrukumā. Kā jau teicu, kad liepājnieki bija ar bumbu, mums problēmu nebija, bet, kad paši bijām ar bumbu, viņi mums radīja problēmas ar savu agresīvo spēli. Vienīgā iespēja bija spēlēt caur labo malu, caur kuru arī vairāk vai mazāk arī izdevās uzbrukt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris