Andris Riherts: "Bija gandarījums spēles gaitā, bet līdz spēles galam tas pie mums neatnāca."

Ievietots 31.07.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 2
FK Liepāja

Svētdien, 31. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Pirmā puslaika sākumā vairāk sitienus izdarīja mājinieki, bet otrajā pusē bīstamāki bija viesi, divreiz glābjot Bekam, bet pēc 11 metru soda sitiena FK Metta paglāba vārtu stabs.

Otrā puslaika sākumā zaļi-baltie ieguva divu vārtu pārsvaru, kad precīzi bija Puzirevskis un Melnis, bet spēles izskaņā ar diviem tālsitieniem FK Liepāja panāca izlīdzinājumu.

Dramatisks un rezultatīvs neizšķirts pret FK Liepāja.

Paldies visiem, kas atnāca uz spēli - emocionāli spēle noteikti piesaistīja. Par spēles kvalitāti var runāt, varbūt kādos brīžos gan mums, gan FK Liepāja spēle sanāca, bet abām komandām bija arī katastrofālas spēles minūtes - mums īpaši no aptuveni 70. līdz 80. minūtei, kad iestājās nekoordinēts haoss. Tad vienus vārtus ielaidām, un drīz sekoja arī otrie. Spēlētājiem paldies par to, ka nekautrējās spēlēt, guvām labus vārtus, turklāt tieši vārtus guva uzbrūkošie spēlētāji, pašaizliedzīgi darbojāmies arī aizsardzībā. Beigās pretinieks piespieda spēlēt uz pieciem metriem, bet tā dzīvē gadās. Protams, bija gandarījums spēles gaitā, bet līdz spēles galam tas pie mums neatnāca. Ceru, ka tuvākajās spēlēs tas atnāks arī pēc spēles beigām. Vai iegūts viens, vai divi pazaudēti? Ja skatās to, kas notika spēles beigās - var teikt, ka iegūts punkts, bet, ja pie 2:0 varējām arī vairāk, tad var vērtēt visādi. Kā jau teicu, katrai komandai bija katastrofālie mirkļi, tāpēc laikam godīgi, ka ir neizšķirts. Protams, Eirogolus viņi iesita, tur bez variantiem kaut ko izglābt, bet pietrūka koncentrēšanās nezaudēt bumbas savā laukuma pusē, īpaši, kad tikko esam atņēmuši bumbu. Ja pretinieks atkal uzreiz atgūst, tad parādās brīvas kājas, viņiem ir pietiekami daudz spēlētāji priekšā, kas arī to izmantoja. FK Liepāja ir pieredzējusi komanda - gan centrēja, gan apveda, 11 metru soda sitiens, tālsitieni - izmantoja visu spektru, nevis spēlēja vienveidīgi, mēs varbūt pat tam visam nebijām gatavi.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris