Andris Riherts: "Atvainojos visu priekšā."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.10.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 15. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā Liepajā viesojoties pie FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā zaļi-baltie ielaida divus ātrus vārtus, bet puslaika otrajā puslaikā liepājnieki guva trīs vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā Puzirevskis vienus vārtus atguva, tomēr izskaņā mājinieki bija precīzi vēl divas reizes.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Vispirms gribētos atvainoties tiem cilvēkiem, kuri mēroja tik garu ceļu, lai atbalstītu savu komandu. Domāja, ka tā nebija viņu veiksmīgākā sestdiena dzīvē, pie kā vainīgi diemžēl esam mēs. Var teikt, ka tas neatkārtosies, bet visu vietā nevaru to apgalvot. Atvainojos visu priekšā. Tas nebija tas, ko paši gaidījām, tomēr paši to izveidojām. Pretiniekam ļāvām darīt visu jau no pirmajām sekundēm. Arī traumu dabūjām nejau tāpēc, ka pretinieks rupji spēlēja, bet tāpēc, ka tā mēs gatavojamies spēlei. Varam ielaist sekundēs, minūtēs satraumēties. Neesmu par to, ka jāmaina spēlētājus pirmajā puslaikā, bet situācija, kur spēlētājs iznāk uz maiņu un vēlreiz tiek nomainīts, tas bija pēdējais piliens. Šodien pat to nācās darīt. Visa daļa vainas gan jāuzņemas galvenajam trenerim. Atvainojos par nesmuko spēli, par rezultātu nemaz nerunājot. Šodien pretinieki spēlēja, kā viņiem izšķirtos čempionu tituls vai tieši viņiem vajadzētu izglābties no izkrišanas. Beigās vispār nosēdāmies, 4. vārtos gribējām kaut ko muļķīgi izspēlēt, bet vajadzēja vienkāršāk nospēlēt, būt pretinieka laukuma pusē. Nākamā spēle pret Riga FC, būs līdzīga rakstura spēle. Šodien kartiņas, savainojumi. Bija divi centra aizsargi atgriezušies, tagad izkrituši. Paliek pēc tam trīs izšķirošas spēles, viss izšķirsies tur. Vēlme, protams, vienmēr ir aizķert punktus arī pret Top 5. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris