Andris Riherts: "Ātri iesistie vārti parasti motivē, bet mūs izsita no līdzsvara."

Ievietots 24.05.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 1
SK Super Nova Salaspils

Otrdien, 23. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot SK Super Nova.

Pirmā puslaika sākumā zaļi-baltie ieguva vadību, 45 minūtēs izveidoja vēl vairākas iespējas, taču SK Super Nova guva vārtus un panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrajā puslaikā FK Metta guva trīs bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru ar 4:1!

Svarīgi trīs punkti mājās!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

4:1 uzvara, bet pirmais puslaiks beidzās 1:1. Viņiem varbūt nebija tik daudz momentu, mums arī nebija jūra, bet bija iespējas, kur varējām drīzāk gūt vārtus nekā Artjoms iesita savus pirmos un kur mums palīdzēja veiksme. Ātri iesistie vārti parasti motivē, bet mūs izsita no līdzsvara. SK Super Nova sāka sēriju ar garajām piespēlēm un otrajām bumbām, kam arī divas dienas gatavojāmies treniņos, un tas nebija pārsteigums. Kaut kur izbakstījām, nenoturējām, nopelnījām sodus, un Miņins pat ar neīsto kreklu uzsita diezgan labi. Paldies visiem, ka savācāmies, otrajā puslaikā pretinieku piespiedām. Kāds teiks, ka palīdzēja veiksme, bet to ir jānopelna, un mums tas izdevās. Paldies skatītājiem, paldies spēlētājiem - turpinām! Pretinieki otrā puslaika sākumā varbūt tuvojās soda laukumam, bet līdz nopietnam sitienam netika. Zinājām, ka būs aktivitāte, trīs maiņas rada papildus emociju vilni, tie ir jauni spēki. Spēlētājiem teicu, ka spēles laikā var būt gaisā saulīte, viss sanāk, tad ir maziņš mākonītis, ko vajag pārdzīvot un doties uz priekšu. Bija momenti, kur pretinieks varēja izbakstīt, izskrāpēt vairāk, bet tas neizdevās. Mēs spējām koncentrēties un izdarīt arī pareizās maiņas, kas ļāva vairāk kontrolēt bumbu un novest spriedzi prom no mūsu vārtiem. Tad, kad pretinieks sāka presingot 2. puslaikā, zināju, ka momenti būs, jo pretinieks neizvilks ilgi tādā veidā. Galvenais izturēt, šoreiz pat speciāli provocējām, lai nāk mums virsū, tērē spēkus. Viņi to arī darīja.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris