Andris Riherts: "Apsveicu visus ar pelnītu uzvaru!"

Ievietots 15.04.19.

Savu 6. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 14. aprīlī, savu sesto spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēles pirmajā puslaikā mettiešiem bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, kuras realizēt izdevās puslaika izskaņā, kad precīzi sita Masangane un Ozoliņš – 2:0.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti guva vēl vienus vārtus, precīzi 11 metru soda sitienu izpildīja Dzhamalutdinov, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 3:0!

Esmu pateicīgs par pacietību no visiem atbalstītājiem, visiem mettiešiem. Apsveicu visus ar pelnītu uzvaru - paldies spēlētājiem par pašatdevi, par skaistiem vārtiem, par uzvaru un nopietnu attieksmi līdz pēdējai minūtei laukumā. Spēlētāji ir sapratuši un labojuši iepriekšējās kļūdas, un šajā rakstura spēlē tiešām parādīja raksturu, kas bija nepieciešams. Visās spēlēs esmu apmierināts ar spēlētāju darbu uz laukuma un kvalitāti, arī drosmi. Skaidrs, ka tik daudz vārtus mums gūt iepriekš neizdevās, bet šodien kāda likumsakarība nostrādāja, un tā uzvara atnāca. Protams, ilgi bija jāgaida, pacietīgi bija jāstrādā, varēja arī aiziet galējībās, bet mēs tomēr saprotam mūsu kvalitātes un prasības!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris