Andris Riherts: "Abām komandām bija būtiski uzvarēt šajā spēlē!"

Ievietots 05.10.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
2 - 1

Sestdien, 5. oktobrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā, Liepājā, viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā liepājniekiem vidusdaļā izdevās gūt divus vārtus, puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 0:2.

Otrajā puslaikā mettieši darbojās enerģiski, likumsakarīgi vienus vārtus atguva, turpinājumā vairākas reizes paglāba Ošs, tomēr pašiem otrus vārtus gūt neizdevās, piedzīvojot zaudējumu ar 1:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Apsveicu FK Liepāja ar svarīgu uzvaru, abām komandām bija būtiski uzvarēt šajā spēlē. Izlases spēlētāji liepājniekiem guva divus vārtus un principā izšķīra spēles likteni. Pašiem varbūt šī nebija tā labākā spēle, mentāli un morāli pēc spēlēm pret Riga FC un FK RFS, kur, teikšu tā, diezgan daudz vārtus salaidām, bija grūti paņemt rokās iniciatīvu un spēlēt drošāk. Tas radīja nevajadzīgas kļūdas aizsardzībā un nervozitāti, laukums arī šodien nebija viens no labākajiem, lai kontrolētu bumbu un izietu sekmīgāk no aizsardzības. Protams, standartsituācijas, tai skaitā 12 stūra sitieni uz mūsu vārtiem, ņemot vērā auguma disbalansu komandām, radīja problēmas, un vienus vārtus pretinieki tieši guva pēc stūra sitiena. Otrajos vārtos liepājnieki aizskrēja pretuzbrukumā, un principā pirmais puslaiks bija zem viņu zīmes. Bet arī mums bija iespējas - Raimondam Krollim bija lielisks moments, lai izlīdzinātu rezultātu. Diemžēl pēdēja laika spēļu prakses trūkums, iespējams, patraucēja gūt vārtus. Paldies spēlētājiem par cīņassparu, īpaši otrajā puslaikā. Jā, mājiniekiem bija pietiekami daudz momentu, bet Dāvis Ošs bija labs dzinējs no aizmugures, lai uzbrukumā varētu atspēlēties. Spēles izskaņā diemžēl līdz izteiktam vārtu gūšanas momentam gan netikām.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris