Andris Riherts: "Spēlētāji bija profesionāli un padarīja darbu līdz galam."

Ievietots 13.05.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Sestdien, 13. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Pirmā puslaika sākumā ar 11 metru soda sitiena palīdzību tukumnieki ieguva vadību, bet pašā izskaņā Vapne ar diviem vārtiem panāca vadību jau FK Metta (2:1).

Otrā puslaika sākumā tika piešķirts pa vēl vienam 11 metru soda sitienam uz katriem vārtiem, kurus komandas realizēja.

Galotnē rezultāts vairs nemainījās, FK Metta futbolistiem izcīnot uzvaru ar 3:2.

Paldies spēlētājiem, ka izdarīja līdz galam! Paldies arī tiem, kuri pludmales vietā izvēlējās atbalstīt komandu! Mums klubā šodien bija ļoti daudz spēles viskautkur, čempionāta spēles, draudzības spēles. Arī laiks plkst. 13:00 sestdienā citam noteikti parocīgāks citur, nevis Hanzas vidusskolas mākslīgajā laukumā. Spēlētāji bija profesionāli un padarīja darbu līdz galam. Sākums gan bija 0:1, izejot no ģēbtuvēm. Kaut gan nekas par to neliecināja. Varbūt kādam likās, ka mājās varam atļauties spēlēt ar mazāk spēkiem. 3. minūtē ielaidām, tad 41 minūti vajadzēja grauzt granulas, lai jau izvirzītos vadībā tajā pašā puslaikā. Trīs punkti ir šobrīd svarīgi pārliecībai, ņemot vērā grafiku, kāds tas ir. Tagad spēle pret BFC Daugavpils, jāturpina. Tur būs vēlviena cepešpanna, šoreiz izbraukumā un pēc gara ceļa. Tas būs riktīgs rakstura pārbaudījums, kam vajadzēs noskaņoties.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris