Andrejs Gluščuks: "Vajadzēja realizēt savas iespējas."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.09.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 12. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Vienīgos vārtus puslaikā guva viesi, izmantojot mettiešu kļūdu aizsardzībā. Puslaika izskaņā gan FK Liepāja arī nonāca mazākumā.

Otrā puslaika sākumā FK Metta futbolistiem bija teicamas iespējas izlīdzinājumam, bet spēles izskaņā liepājnieku pretuzbrukumi deva rezultātu, atnesot vēl divus vārtu guvumus.

0:3 zaudējums 4. apļa ievadā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Kā jau vairākās mūsu spēlēs - epizodiski sniegums nav slikts, brīžiem izskatāmies pat ļoti labi, bet tā ir Virslīga. Un Virslīgā visu nosaka rezultāts, kurš atkal ir negatīvs. Domāju, ka noraidījums pat nāca pretiniekam par labu. Likās, ka FK Liepāja spēles sākumā nebija līdz galam koncentrējušies vai mūs līdz galam nenovērtēja. Negaidīja, ka spēlēsim agresīvi, kontaktā un tuvu. Tur ir pieredzējuši spēlētāji, kurus noraidījums mobilizēja - pretinieks arī pārkārtojās, spēlēja zemāk. Mums līdz ar to nācās vairāk spēlēt pozicionālā uzbrukumā, bet pozicionālā spēlē vēl neesam tik spēcīgi, tāpēc to neizdevās realizēt. Fiziski izskatījāmies labi un augstā tempā nospēlējām visu spēli. Vajadzēja realizēt savas iespējas, kas bija atslēgas moments. Ja būtu realizējuši iespējas, rezultāts būtu cits. Vai izlašu pārtraukums nāca par sliktu? Nē, nepiekrītu šādam nostāstam. Spēlētāji atgriezās labā noskaņojumā, labi noskaņojās uz šo spēli un arī fiziski izskatījās labi. Pēc izlašu pauzes neredzēju, ka tas ietekmētu mūsu spēlētājus. Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris