Andrejs Gluščuks: "Uzskatu, ka rezultāts neatbilst spēles gaitai."

Ievietots 04.07.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 4. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Pirmajā puslaikā abas komandas neizmantoja labas iespējas, un uz tablo palika divas nulles.

Otrā puslaika sākumā joprojām varēja novērot momentu izšķērdēšanu no abām komandām, līdz spēles beigās Spartaks Jūrmala guva pirmos, bet izskaņā pievienoja vēl divus bezatbildes vārtus.

Izgāzta spēles galotne un zaudējums 0:3.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Uzskatu, ka rezultāts neatbilst spēles gaitai - tuvāks būtu 5:5 vai 6:6. Tāds rezultāts ir tāpēc, ka līdz 60.-65. minūtei pieturējāmies pie plāna, spēlējām disciplinēti, bet stratēģiski, skatoties uz turnīra tabulu, vajadzēja trīs punktus, tāpēc nedaudz noriskējām, centāmies spēlēt augstāk un dabujām iekšā vārtus. Tas, ko es un treneru štābs nevar ietekmēt, ir momentu realizācija, un tā ir katastrofāla. Viena no metodēm ir pacietīgi un smagi strādāt, ko jau pielietojam treniņos, bet problēma ir arī kadros, un ir jāmeklē risinājumi tajā virzienā.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties zemāk (mūsu galvenā trenera komentārs un atbildes uz jautājumiem no 10:18):