Andrejs Gluščuks: "Tie bija divi dažādi puslaiki."

Ievietots 02.10.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 2
BFC Daugavpils

Sestdien, 2. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus ātrajā uzbrukumā guva daugavpilieši, 45 minūtes noslēdzot ar 1:0 vadību.

Otrajā puslaikā mettiešiem bija liels pārsvars, taču pretiniekiem izdevās pārsvaru dubultot.

Ātri vien Emīls Birka vienus vārtus atguva, bet kompensācijas laikā Lūkass Vapne realizēja 11 metru soda sitienu, uzstādot spēles gala rezultātu 2:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Kā jau varējāt redzēt - tie bija divi dažādi puslaiki. Pirmajā puslaikā to vairāk var nosaukt par impotentu futbolu, bet otrajā puslaikā daudz vairāk, aktīvāk, intensīvāk, ar vairākām pārejām veidojās spēle, tāpēc tas iepriecināja. Iepriekšējā preses konferencē tika uzdots jautājums, kurš ir bijis labākais spēles nogrieznis kopš vasaras sākuma, tad šobrīd varu droši pateikt, kašīs spēles pirmais puslaiks bija vissliktākais puslaiks sezonā. Pat traģiskāks nekā 0:4 pret Valmiera FC - šādi spēlēt nedrīkst. Ja 20 gadu vecumā meklē ārējos stimulus, no treneru štāba motivāciju - tā nevar būt. 20 gados jau jābūt iekšā pašmotivācijai, kas nosaka visu. Nevar tā iziet un nospēlēt 1. puslaiku. Jā, varu piekrist, ka spēles laikā pamainījām taktiku. Iesākām ar 4-1-2-3 shēmu, bet tad redzējām, ka tā īsti neaiziet. Mums ir citi trumpji, kuri sākumā nenostrādāja, tāpēc pārkārtojāmies uz ierasto shēmu.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris