Andrejs Gluščuks: "Spēle patika, rezultāts ne īpaši."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.07.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 25. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā nominālajā mājas spēlē uzņemot Riga FC.

Pirmajā puslaikā abas komandas bija aktīvas uzbrukumā, neliels pārsvars piederēja Riga FC, taču pirmajās 45 minūtēs vārti tā arī netika gūti.

Otro puslaiku ar diviem bīstamiem sitieniem iesāka mettieši, bet drīz vien ielaida vārtus. Lai arī zaļi-baltajiem izdevās izveidot vairākus momentus, tomēr kaut punktu iegūt neizdevās.

Piedzīvojam minimālu zaudējumu pret Latvijas čempioniem.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Jautra spēle, tāda dzirkstelīte tika iedota šajā Virslīgas kārtā. Spēle patika, rezultāts ne īpaši. Jā, realizācija varēja būt labāka, taču vēlos atzīmēt Ozolu - pa stūriem, pa zemi vismaz divus labus pavilka, arī pirmajā puslaikā pēc Puzirevska sitiena paglāba. Ļoti labi pretinieku vārtsargs nospēlēja. Īpaša, papildus motivācija uz šo spēli nebija - gatavojāmies kā uz katru spēli. Motivācija vispār ir tāda spēlētāju iekšējā lieta, nesaprotu, kā treneris var pieprasīt kaut kādu motivāciju. Tu spēlē Latvijas Virslīgas čempionātā, esi jauns spēlētājs, tev ir viena spēle nedēļā - noskaņojies tai. Pēdējās 20 minūtes izdevās labas - emocijās nepaspēju paskaidrot, ka ar īsām, vidējām jānogādā bumba soda laukumā - parasti tādos momentos izmanto garo piespēli. Spēlētāji izdomāja, sajuta, uzņēmās un spēja ar saspēli nogādāt bumbu vārtu tuvumā, tomēr kaut kas šoreiz pietrūka.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties video zemāk: