Andrejs Gluščuks: "Pirmie ielaistie vārti pagrieza spēli!"

Ievietots 17.06.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 3
BFC Daugavpils

Piektdien, 17. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā mājiniekiem piederēja pārsvars, kas izskaņā rezultējās ar minimālu vadību.

Otrā puslaika pirmajā pusē FK Metta dubultoja pārsvaru, taču spēles izskaņā ielaida trīs bezatbildes vārtus un piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Atbildību uzņemos uz sevi. Jā, 2:0 vadība ir bīstams un slidens rezultāts, bet pie šāda rezultāta netika pieņemti noteikti lēmumi, lai saglabātu šo rezultātu vai palielinātu pārsvaru. Pirmkārt, nedaudz ātrāk bija jāveic maiņas, otrkārt, netika dots pietiekams enerģētiskais impulss, trešais - nedaudz vajadzēja pamainīt izvietojumu un nospēlēt ar 3-5-2. Pirmie ielaistie vārti pagrieza spēli, un komanda nespēja pati savākties. Tāpēc svarīgs ir pieredzējis spēlētājs laukumā, kurš spēles iekšienē var iedot to pieredzi, lai šādās epizodēs nospēlētu precīzāk. Pirmais puslaiks bija labākais šajā sezonā - jau sākumā divi tīri izgājieni pret vārtsargu un arī spēles sniegums bija tāds, ko trenējam un prasām ikdienā. Līdz ielaistajiem vārtiem bija labs saturs, bet rezultāts ir neapmierinošs.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris