Andrejs Gluščuks: "Izvērtās divi dažādi puslaiki."

Ievietots 24.04.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
2 - 0

Svētdien, 24. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā ātri daugavpilieši izvirzījās vadībā, pēc pirmajām 45 minūtēm saglabājot minimālu vadību.

Otrā puslaika sākumā viesi nedaudz aktivizējās, taču 69. minūtē pēc kļūdas laukuma vidū ielaida otros vārtus un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Zaudējām 0:2, par ko esam ļoti sarūgtināti. Ļoti gribētos pateikties līdzjutējiem par atbalstu izbraukumā, mēs viņus dzirdējām. Izvērtās divi dažādi puslaiki - pirmajā vairāk spēlējām no aizsardzības, uzdevums, protams, bija neielaist. Bet tie vārti 4. minūtē galīgi nebija plānoti. Otro puslaiku iesākām daudz aktīvāk, agresīvāk, sākām veidot momentus, gribējām izlīdzināt, izraut uzvaru. Negaidīta individuālā kļūda pārsvītroja visu un izšķīra spēles rezultātu. Kad spēlē abas šīs komandas ir daudz emocijas, pārkāpumu un kartiņu, tā tas ir. Izbraukumā Daugavpilī pret šo pretinieku svarīgākais ir raksturs, pacietība, gribasspēks - kurai komandai tas ir lielāks, tā uzvar. Rīt jau domāsim par nākamo spēli pret SK Super Nova.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris