Andris Riherts: "Otrajā puslaikā mēs iznācām ar citu pārliecību!"

Ievietots 22.06.19.

Savu 18. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
0 - 2

Piektdien, 21. jūnijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesos tiekoties ar Valmiera Glass ViA.

Spēles pirmajā pusē daudz momentu nebija, arī bumbu abas komandas kontrolēja diezgan līdzīgi. Puslaiks diezgan likumsakarīgi noslēdzās ar 0:0.

Otrajā puslaikā FK Metta guva divus vārtus, izceļoties Krollim un Lagūnam, spēlei noslēdzoties ar viesu uzvaru ar 2:0.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Spēlētāji nedaudz bija noilgojušies pēc oficiālām spēlēm, skaidrs, ka bija izlašu pauze - spēles izlasēs, arī mums bija pārbaudes spēle Somijā, bet vienu kārtu izlaidām un nācās ilgāk gatavoties šai spēlei. Spēles sākums bija nervozs, pieļāvām daudz kļūdas, bet otrajā puslaikā, es domāju, ka mēs iznācām ar citu pārliecību. Tāpēc šajā, tāpat kā pirmajā savstarpējā spēlē, rezultāts bija likumsakarīgs - toreiz uzvarēja Valmiera Glass ViA, šoreiz uzvaru izcīnījām mēs. Es uzskatu, ka mēs bijām pelnījuši uzvarēt. Pretinieks mums deva spēlēt ar bumbu, analizējām pirmo spēli, atradām arī valmieriešu vājos punktus, kuri, protams, ir visām komandām. Otrajā puslaikā bijām fiziski spēcīgāki, arī spēlētāji no izlasēm bija atgriezušies labā noskaņojumā un ar lielu pārliecību, un tas mums dod lielu pienesumu arī komandas attīstībā. Paldies spēlētājiem, atbalstītājiem un visiem, kas kopā ar komandu! Andris RihertsFK Metta galvenais treneris