FK Metta ar minimālu rezultātu piekāpjas FK RFS

Ievietots 12.07.20.

Septīto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
FK RFS

Svētdien, 12. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 7. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK RFS.

Pirmais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, tomēr aktīvi uzbrukumos devās arī mettieši.

Spēles rezultāts tika atklāts 22. minūtē, kad pēc standartsituācijas ar galvu precīzi sita pretinieku aizsargs Lipuščeks – 0:1.

Arī pēc gūtajiem vārtiem FK RFS no dažādām distancēm uzbruka Saulīša vārtiem, tomēr tie mērķi nesasniedza.

Puslaika noslēdzošajā daļā pēc stūra sitiena laukuma otrā pusē bīstami uzsita Krollis, tomēr sitiens lidoja nedaudz garām.

Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma mājinieki, arvien aktīvāk dodoties uz priekšu un cenšoties uzlauzt pretinieku aizsardzību.

Pēc spēlētāju maiņām mettiešu uzbrukumi kļuva draudīgāki, un spēles izskaņā vairākas reizes FK Metta futbolisti iespēlēja soda laukumā.

Divās no epizodēm Ozoliņa sitienu bezbailīgi bloķēja aizsargs, bet Krollim pietrūka pavisam nedaudz, lai no vārtu priekšas pārvirzītu bumbu vārtos.