Futbola skola / U-18

Futbola skola Metta U-18 vecuma puiši ikdienā trenējas kopā ar FS Metta-2 komandu. Lielākoties U-18 komandas kodolu veido 2000. un 2001.gadā dzimušie futbolisti.

Diemžēl 2016. sezonā sīvā konkurencē neizdevās iekļūt apakšgrupas TOP-2 un sasniegt U-18 finālturnīru (vēl divas spēļu kārtas pirms apakšgrupas turnīra beigām komandai bija reālas iespējas to paveikt). Jāatzīmē, ka mūsu gados jaunajiem futbolistiem pretī stājās vairāki jau Virslīgas un Dublieru čempionāta rūdījumu guvušie spēlētāji.

Līdzīgi arī gadu vēlāk – mettieši apstājās apakšgrupu turnīra fāzē, taču demonstrējot lielisku sniegumu radīja galvassāpes ikvienai no komandām, beigās ierindojoties 5.vietā.

2018.gadā U-18 vecuma komanda 10 komandu konkurencē izcīnīja 5.vietu, no goda pjedstāla un arī pirmās vietas turnīrā atpaliekot pavisam nedaudz. Komanda sasniedza labāko un rezultatīvāko uzbrukuma rezultātu, tomēr godalgas šoreiz izpalika.

Komandu vada Maksims Rafaļskis.

Kopumā U-18 vecuma grupā aizvadītā sezona ir laba pieredze un viela pārdomām, daudzas lietas arī panācām, bet rezultāta ziņā nedaudz pietrūka. Sezonas gaitā bija labas spēles uzbrukumā, viesos pret BFC Daugavpils un FK Jelgava, mājās pret FK Liepāja, kur neskatoties uz zaudējumu, demonstrējām futbolu, ko vēlamies redzēt. U-18 vecuma grupā lēni ieskrējāmies sezonas sākumā un zaudējām punktus, un noķert līderus bija grūti.Viktors MazursPar 2018.gada sezonu
 • Spēlētāji
 • Kalendārs
 • Vārtsargs

  Aizsargs

  Pussargs

  Uzbrucējs

 • Maijs

  Jūnijs

  Augusts