Futbola skola / U-16

Futbola skolas Metta U-16 treniņgrupā šobrīd trenējas 20 futbolisti. Treniņgrupa sastāv no lielākoties 2001.gadā dzimušajiem futbolistiem. Komandu šobrīd vada treneris Andrejs Gluščuks.

FS Metta 2001. dzimšanas gada komanda sevi lieliski apliecinājusi Latvijas čempionātā, 2014. un 2015.gadā kļūstot par Latvijas čempioniem, attiecīgi U-13 un U-14 vecuma grupā. Tādējādi meklējot spēcīgāku konkurenci un lielāku pretestības līmeni, 2016.gada sezonu 2001.gadā dzimušo komanda aizvadīja U-16 vecuma grupā (2000.gadā dzimušajiem futbolistiem), paralēli startējot savā U-15 Elites čempionātā.

Šai vecuma grupai 2016.gada sezona izdevās ļoti veiksmīga – U-16 Elites vecuma grupā izdevās izcīnīt čempiontitulu, bet U-15 čempionātā 2.vietu (vienāds punktu skaits ar pirmo vietu). Gadu vēlāk futbolisti izcīnīja sudraba medaļas Latvijas Jaunatnes čempionātā.

Ļoti liels gandarījums par to, ka ieguvām pirmo vietu U-16 čempionātā (U-15 grupā otrā vieta ar vienādu punktu skaitu ar pirmo vietu), bet pats galvenais, ka spēlējot pie gadu vecākiem puišiem, spēlētāji attīstījās individuāli, jo spēles nodrošināja augstu pretestības un spriedzes līmeni, kā dēļ arī spēlētāji progresē. Prieks par to, ka izveidojās lieliski saliedēts kolektīvs, ar augstu mentālās sagatavotības līmeni, bet, protams, galvenais, lai šie spēlētāji attīstītos individuāli arī turpmāk visos futbola un sociālajos aspektos, veiksmīgi iekļaujoties FS Metta dublieru un FS Metta/LU komandas sastāvos. Par to, ka šī paaudze ir ļoti talantīga, liecina arī fakts, ka 13 futbolisti 2016. gada sezonā regulāri tika izsaukti uz U-16 Latvijas jauniešu izlases treniņnometnēm.Jānis GobaU16 komandas treneris

 

  • Spēlētāji
  • Vārtsargs

    Aizsargs

    Pussargs

    Uzbrucējs