Futbola skola / 04

Šī ir Futbola skolas Metta 2004. gadā dzimušo zēnu elites “E4” treniņgrupa. Par šo vecuma grupu šobrīd atbildīgs ir treneris Jānis Goba.

Šīs komandas spēlētāji savas futbola gaitas uzsākuši gan pilsētā, gan Rīgas pilsētas apkārtējos novados. Tāpat komandai pievienojušies vairāki vadošie spēlētāji no citiem klubiem.

Zēni piedalās dažādos turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs, 2017.gadā kļūstot par Latvijas čempioniem, bet gadu vēlāk tika izcīnīta 4.vieta savā vecuma grupā. Aizvadītajā sezonā jāizceļ arī 1.vieta “SFK Meet The World” turnīrā.

Šī vecuma spēlētāji aizvada otro mācību gadu futbola klasē un šis ir vecums, kad spēlētāji tiek izsaukti uz Latvijas futbola federācijas veidotajām reģionālajām izlasēm.

Paralēli E4 grupai tiek organizēti treniņi R4/5 grupai, kas turpina izaugsmi un nostiprina spēju apliecināt sevi augstākā līmenī. Par R4/5 treniņgrupas zēniem atbildīgs ir treneris Aleksandrs Yano Alunāns.

Priecīgi esam uzsākt LČ ar uzvaru, bet gribu, lai visi saprot, ka pašmērkis nav tikai uzvara, bet spēlētāju attīstīšana, kur izškiroša būs meistarība, kas izpaužas atbildīgu un vienlaikus atbrīvotu spēlētāju sagatavošanā. U15 ir vecums, kur jau jāsaprot savs virziens futbolā, un man prieks ir redzēt, ka puiši grib un cenšas būt īsti profesināļi, nezaudējot jautrību un dzīves prieku, jo visi mēs esam pasaules populārākās spēles dalībnieki. Uz priekšu, Metta!Jānis GobaFS Metta U-15 komandas treneris

 

  • Spēlētāji
  • Vārtsargs

    Aizsargs

    Pussargs

    Uzbrucējs