Futbola skola / 03

Futbola skolas Metta 2003. gadā dzimušo zēnu elites “E3” treniņgrupas futbolisti piedalās vietējos un starptautiskajos turnīros un čempionātos. Komandas sastāvā tiek iespēlēti arī gadu jaunāki spēlētāji no “E4” grupas. Komandu šobrīd vada treneris Andrejs Gluščuks.

Jau no savu futbola gaitu pirmsākumiem šī vecuma spēlētāji ir demonstrējuši augsta līmeņa attīstību. Ar augstvērtīgiem rezultātiem ir ņemta dalība dažādos turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs. Savā pirmajā gadā futbolā 11:11 šī U-13 vecumā komanda kļuva par Latvijas čempioniem, taču nākamajā sezonā izcīnīja sudraba godalgas, paralēli cīnoties Latvijas Jaunatnes čempionātā pie gadu vecākas grupas.

Šī vecuma spēlētāji aizvada otro mācību gadu futbola klasē un šis ir vecums, kad spēlētāji tiek izsaukti uz Latvijas futbola federācijas veidotajām reģionālajām izlasēm.

Esmu redzējis šīs vecuma grupas spēlētāju futbola gaitas no pašiem pirmsākumiem. Zēni vienmēr ir izcēlušies ar augstu spēles izpratnes līmeni un tehnisko izpildījumu. Kopīgo darbu uzsākām novembrī un mūs sagaida liels darba apjoms, bet redzu, ka spēlētāji katru treniņu aizvada ar baudu. Iepriekš ieguldītais ir vainagojies ar vairāku elites turnīru un Latvijas čempionāta uzvarēšanu, un spēlētāju izsaukumiem uz LFF talantu skatēm un Reģionālajām izlasēm. Vēlu katram neapstāties pie sasniegtā un turpināt tikpat profesionālā garā.Andrejs GluščuksE3 komandas treneris
  • Spēlētāji
  • Vārtsargs

    Aizsargs

    Pussargs

    Uzbrucējs