Futbola skola / 02

Futbola skolas Metta Elites U-15 vecuma grupas kodolu veido 2002.gadā dzimušie spēlētāji, kā arī komandā tiek iespēlēti 2003.gadā dzimušie futbolisti. Komandu šobrīd vada treneris Jānis Goba.

2002.gadā dzimušie futbolisti sasnieguši augstvērtīgus rezultātus dažādos turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs. 2016.gada Latvijas Čempionāta U-14 Elites grupā šī vecuma puiši izcīnīja 3.vietu, taču augsta līmeņa starptautiskajā “Kazachenok cup 2016” izcīnīja sudraba medaļas, aiz sevis atstājot tādas futbola akadēmijas kā “PSG”, “Hertha”, “Zenit”, “Spartak” un citas.

Šī vecuma spēlētāji arī aktīvi un kuplā pulkā tiek izsaukti uz Latvijas futbola federācijas veidotajām reģionālajām izlasēm.

Esmu gandarīts par padarīto darbu un sasniegtajiem mazajiem mērķiem šajā sezonā! Gadu sākot, lielu akcentu likām uz individuālo attīstību, un tagad varu teikt, ka esam spēruši soli uz priekšu un liela daļa spēlētāju apmācības procesā apsteidz savus vienaudžus. Bet tā ir tikai aisberga redzamā daļa, turpinot tikpat neatlaidīgi, esmu pārliecināts, ka spēlētāji, no kuriem šodien gaidām vismazāk, var sasniegt savus lielos sapņus!Jānis GobaE2 komandas treneris
  • Spēlētāji