Futbola skola / U-16

Futbola skolas Metta Elites U-16 vecuma grupas kodolu veido 2003.gadā dzimušie spēlētāji, kā arī komandā tiek iespēlēti 2004.gadā dzimušie futbolisti. Komandu kopš 2018.gada izskaņas vada treneris Viktors Mazurs.

Jau no savu futbola gaitu pirmsākumiem šī vecuma spēlētāji ir demonstrējuši augsta līmeņa attīstību. Ar augstvērtīgiem rezultātiem ir ņemta dalība dažādos turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs.

Savā pirmajā gadā futbolā 11:11 šī U-13 vecumā komanda kļuva par Latvijas čempioniem, taču nākamajā sezonā izcīnīja sudraba godalgas, paralēli cīnoties Latvijas Jaunatnes čempionātā pie gadu vecākas grupas.

Arī 2018.gada sezonā 2003.gadā dzimušie futbolisti piedalījās divās vecuma grupās, izcīnot attiecīgi čempionutitulu U-15 un 4.vietu U-16 Elites grupas čempionātos.

Šī vecuma spēlētāji aizvada trešo mācību gadu futbola klasē un šis ir vecums, kad spēlētāji tiek izsaukti uz Latvijas U-17 vecuma izlasi, kuras kandidātu lokā ir vairāki mettieši.

Liela nozīme ir spēlētāju izaugsmei, jo U-16 ir tuvu U-18 vecumam, tuvu profesionālājam futbolam. Ir svarīgi sevi sagatavot un noslīpēt individuālās pamatlietas tehnikā, māņkustībās, kā arī taktiskajā izpildījumā - lasīt spēli, lasīt pozīciju, pielāgot sevi jauniešu futbolam. Jābūt izvirzītiem arī individuālajiem mērķiem - ir komanda, ir kopēji mērķi, svarīga ir uzvara un 1. vieta -, bet svarīgi ir arī individuālie mērķi. Jāpieliek kvalitātē, jāpieliek sniegumā, jāgūst vārti. Gaidām uzvaru katrā spēlē pārliecībai un izaugsmei. Izmantojam šo laiku, lai noslīpētu detaļas!Viktors MazursFS Metta U-16 komandas galvenais treneris
  • Spēlētāji
  • Vārtsargs

    Aizsargs

    Pussargs

    Uzbrucējs