Zakari divi vārti, FK Metta pēdējā minūtē izrauj neizšķirtu pret līgas līderi

Ievietots 17.05.19.

Kārtējo spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

FK RFS
2 - 2

Piektdien, 17. maijā, Arkādijas stadionā savu 13. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie Virslīgas līdervienības FK RFS.

Spēles iesākumā laukumā bija redzams piesardzīgs futbols, abām komandām vairāk pieturot bumbu un spēlējot pozicionāli.

18. minūtē pirmais bīstamais moments izveidojās pie FK RFS vārtiem – Kristaps Liepa no 20 metriem sita uzreiz no gaisa, tomēr bumba, kuru ar pirkstu galiem aizskāra Ikstens, lidoja nedaudz garām.

Sekojošais stūra sitiens izrādījās veiksmīgs – vārtu priekšā pavisam brīvs palika Lukman Zakari, raidot to vārtu tīklā – 1:0!

Pāris minūtes vēlāk labā pozīcijā nonāca Masangane, tomēr sitienu no tuvas distances, bet šaura leņka atvairīja Ikstens.

Puslaika otrajā pusē pārsvaru bumbas kontrolē pārņēma mājinieki, un nopelnīja vairākas standartsituācijas. Augumā raženie FK RFS futbolisti vairākas reizes aizsniedzās līdz bumbai, tomēr Dāvja Oša vārti palika neieņemti.

Tomēr otrā puslaika sākumā mājinieki rezultātu izlīdzināja – soda sitiens tuvu vārtiem, rikošets un 1:1. Nedaudz vēlāk spēlē nācās iesaistīties arī Dāvim Ošam, atvairot Savaļnieka sitienu.

Arī turpmāk diezgan lielu spiedienu veica FK RFS, vairākas reizes apdraudot viesu vārtus, bet pašaizliedzīgo mettiešu cietoksni ieņemt neizdevās.

Tomēr 80. minūtē pēc stūra sitiena mājinieki izvirzījās vadībā, kad ar galvu precīzi sita Bulvītis – 1:2. Bet tas nebija viss šajā spēlē – 90. minūtē Lukman Zakari, pieslēdzies uzbrukumam, eleganti ar papēdi izlīdzināja rezultātu – 2:2, spēlei noslēdzoties ar rezultatīvu neizšķirtu!