Vapnem pirmie vārti, FK Metta izrauj neizšķirtu pret Valmiera FC

Ievietots 24.04.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Valmiera FC

Sestdien, 24. aprīlī, 6. kārtas spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Spēli komandas iesāka līdzīgā cīņā, bet spēles pirmais moments tika pārvērsts vārtu guvumā – 12. minūtē Luka Silagadze izdarīja sitienu no distances un raidīja bumbu vārtu tīklā (0:1).

Drīz lielisku uzbrukumu otrā laukuma pusē izveidoja mettieši, Muritala no vārtu priekšas guva vārtus… bet tiesnesis fiksēja diskutablu aizmugures stāvokli, līdz ar to vārti netika ieskaitīti.

Līdz puslaika beigām neliels pārsvars piederēja viesiem, kuriem bija arī divas ļoti bīstamas vārtu gūšanas iespējas – Jaunzems no 18 metriem trāpīja pa stabu, bet Krollis sita tīklam no otras puses.

Otro puslaiku apņēmīgāk iesāka FK Metta futbolisti, epizodiski pārņemot iniciatīvu laukuma vidusdaļā, tomēr bīstamāki uzbrukumos bija valmierieši.

Puslaika garumā Valmiera FC futbolisti tika pie pāris izdevībām, kuras izniekoja, reizi bumba trāpīja pa pārliktni, bet mājinieki tikmēr pacietīgi centās atrast iespējas caur pozicionālu spēli.

Izdevība atnāca spēles izskaņā – bumba ilgāku laiku pabijusi soda laukumā atleca pie Jāņa Grīnberga, kurš tika nogāzts soda laukumā. Sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Lūkass Vapne – 1:1!

Izskaņā abas komandas negribēja samierināties ar neizšķirtu, viesi tika pie bīstamas standartsituācijas, bet rezultāts palika nemainīgs.

1:1 pret Valmiera FC – trešais neizšķirts šosezon pēc kārtas.