Uz pārspēlēm dodamies ar izrautu uzvaru pret vicečempioniem

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS METTA/LU komanda.

FK Jelgava
1 - 2
FK Metta/Latvijas Universitāte

Sestdien, Jelgavā SynotTip Virslīgas pēdējās 28.kārtas spēli aizvadīja FS METTA/Latvijas Universitāte, tiekoties ar vietējo FK Jelgava komandu.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mettieši, pārliecinoši kontrolējot bumbu un izveidojot vairākus pusmomentus. Tas vainagojās ar gūtajiem vārtiem, jo 19.minūtē no soda laukuma robežām teicamu sitienu vārtu augšējā stūrī izdarīja Adamu Abdullahi, panākot 1:0 FS METTA/LU labā. Puslaika turpinājumā jelgavnieki aktivizējās, taču mettieši lieliski darbojās aizsardzībā, nosargājot savus vārtus neskartus.

Otrā puslaika sākumā FK Jelgava rezultātu izlīdzināja, kad no vārtu priekšas bumbu vārtos raidīja Andrejs Kovaļovs. Arī puslaika turpinājumā jelgavnieki turpināja sparīgi uzbrukt, meklējot iespējas izvirzīties vadībā, taču, kas neizdevās viņiem, izdevās FS METTA/Latvijas Universitāte komandai, kas 90.minūtē ātri noorganizēja pretuzbrukumu, kura noslēgumā Takumi Miyazaki pārspēja pretinieku vārtsargu un izrāva uzvaru mettiešiem.

Dodamies ar patīkamām emocijām un labu noskaņojumu pretī pārspēlēm!

FS METTA/Latvijas Universitāte – FK Jelgava 2:1 (1:0)