Uz Latvijas U-21 izlasi izsaukti pieci FK Metta/LU futbolisti

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.06.17.

Treniņnometni Jelgavā un Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēli aizvadīs Latvijas U-21 futbola izlase, bet treniņnometni Rīgā, gatavojoties spēlēm ar Portugāli un Igauniju, aizvadīs Latvijas nacionālā izlase.

Laika posmā no 5. līdz 10. jūnijam Latvijas U-21 izlase aizvadīs treniņnometni Jelgavā, un tās noslēdzošajā dienā – 10.jūnijā- Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīs 2019.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēli pret Andoras vienaudžiem, kas Latvijas futbolistiem būs pirmā spēle šajā ciklā.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī pieci FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāji: aizsargi Rendijs Šibass un Dāvis Sandis Strods, kā arī pussargi Eduards Emsis, Ingars Sarmis Stuglis un Vladislavs Fjodorovs. Sākotnēji uz U-21 izlasi tika izsaukts arī mettiešu uzbrucējs Ņikita Ivanovs, taču viņš savainojumu dēļ diemžēl izlasei nepievienosies.

Latvijas U-21 izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā tikusi ielozēta 4.apakšgrupā kopā ar Anglijas, Nīderlandes, Ukrainas, Skotijas un Andoras valstsvienībām.

Tāpat atgādinām, ka uz Latvijas nacionālo izlasi izsaukts FK Metta/LU pussargs Dāvis Indrāns, gatavojoties 2018.gada Pasaules čempionāta atlases cikla spēlei ar Portugāli, kā arī pārbaudes spēli pret Igaunijas valstsvienību, kuras norisināsies attiecīgi 9. un 12. jūnijā Rīgā, Skonto stadionā. Jāpiebilst, ka Latvijas nacionālās izlases treneru korpusā ir arī FK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris Andris Riherts.

Novēlam puišiem veiksmi treniņnometnē un cikla spēlēs, pārstāvot Latvijas krāsas!