Rīgas derbijā savā laukumā uzņemsim līdervienību FK RFS

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.05.18.

Trešdien savu astoto spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs mūsu Meistarkomanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 1
FK RFS

Nāc un atbalsti savu komandu mājas spēlē!

Trešdien, 16.maijā, Hanzas vidusskolas futbola laukumā savu astoto spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, mājās uzņemot turnīra līdervienību – FK RFS. 

Pēdējās trīs spēlēs mettieši nav izjutuši zaudējuma rūgtumu, trīs aizraujošos dueļos cīnoties neizšķirti. Arī rezultāts uz tablo un spēļu dramatiskais sižets skatītājiem nav licis vilties – divreiz spēlēts 2:2, reizi 1:1. Jāpiebilst, ka visās trijās spēlēs iespējams bija gūt ne tikai vienu, bet visus trīs punktus. Tieši tāpēc gaidāmajā spēlē centīsimies iepriecināt skatītājus ar uzvaru!

Aizvadītajā sezonā FK Metta/LU un FK RFS aizvadīja četras savstarpējās spēles – divas reizes pārāki bija pretinieki ar 2:0 un 1:0, bet divas reizes uzvaru izcīnīja mūsu Meistarkomanda – 3:1 un 2:0. Šobrīd turnīra tabulā FK RFS atrodas pirmajā pozīcijā, kamēr mettieši pagaidām ir 7.vietā.

Abu komandu duelis nereti tiek saukts par Rīgas derbiju, kas nebūt nav tas neprecīzākais apzīmējums – savstarpējās spēles parasti ir notikumiem un aizraujošiem pavērsieniem bagātas, kā arī laukumā redzētais neatstāj vienaldzīgos!

Gaidāmo spēli varēs redzēt Best4Sport TV kanālā, kā arī vietnē Shortcut. Tāpat kā ierasts tiks nodrošināta teksta tiešraide FS Metta twitter kontā.

Nestāvi rindā – iegādājies internetā un nāc uz spēli jau ar biļeti ŠEIT.
Biedra kartei piesakies ŠEIT.

Aicinām visus zaļi-baltos uz spēli klātienē, lai kopīgi atbalstītu savu komandu!

SPORTLAND konkurss mājas spēļu ietvaros

Apmeklē pirmās sešas mājas spēles, krāj uzlīmes un piedalies 20. maijā loterijā. Lai piedalītos loterijā, jāsavāc vismaz 4 uzlīmes.
*loterijā var piedalīties bērni vecumā 4-12 gadi.

FK Metta/Latvijas Universitāte – FK RFS

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

Trešdiena, 16.maijs, plkst. 20:00