Trešo spēļu apli noslēgsim mājās pret FK Liepāja/Mogo

Ievietots 08.09.17.

Kārtējo spēli 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta/LU komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
2 - 5
FK Liepāja/Mogo

Sestdien, 9.septembrī, Hanzas vidusskolas laukumā savu 21. kārtas spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, trešā spēļu apļa noslēdzošajā cīņā uzņemot viesus no Kurzemes – FK Liepāja/Mogo.

Gaidāmā spēle abām komandām būs trešā tikšanās reize šajā sezonā – maijā, pirmajā savstarpējā spēlē, kas notika Hanzas vidusskolas laukumā, puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, taču spēle noslēdzās ar liepājnieku uzvaru 3:1, bet jūlija vidū Rendijs Šibass pēdējā minūtē izrāva uzvaru mettiešiem – 1:0. Pirms gaidāmās spēles FK Metta/LU ieņem 7.vietu ar desmit izcīnītajiem punktiem, bet FK Liepāja/Mogo ar 27 punktiem atrodas otrajā pozīcijā.

Pilna ieejas maksa uz FK Metta/LU spēli joprojām būs 4 eiro, pensionāriem 1 eiro, bet cilvēkiem ar invaliditāti un pirmsskolas vecuma bērniem ieeja būs bezmaksas. Tāpat jāpiemin, ka METTAs lojalitātes programmas biedra kartes īpašniekiem biļetes cena būs 2 eiro. Biļetes uz spēli iespējams iegādāties arī Biļešu serviss interneta lapā – ŠEIT.

Šajā spēlē visi jaunie METTAs futbolisti aicināti ģērbties zaļā un pievienoties METTAs faniem kopīgā atbalstā un dziesmās! Visiem skolēniem ieeja šajā spēlē ir bezmaksas!

Tāpat spēlē pret Liepājas komandu būs pēdējā iespēja pieteikties We Run Riga ģimenes skrējienam, kā arī laicīgi saņemt skrējiena numurus. Ģimenes skrējiena patrons šogad ir tieši FS Metta!

Nāc un atbalsti Meistarkomandu klātienē!