Tradicionālais "Lielie ar Mazajiem" pasākums sestdien 17. martā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.03.18.

Sestdien, 17.martā, Elektrum Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējais sezonas ievadpasākums “Lielie ar Mazajiem”.

FS Metta kopā ar mūsu Meistarkomandu FK Metta/Latvijas Universitāte turpina un stiprina gadiem piekoptās tradīcijas, un aicina uz sestdien, 17.martā, notiekošo ikgadējo sezonas ievadpasākumu “Lielie ar Mazajiem”, kas, kā ierasts, norisināsies Elektrum Olimpiskā sporta centra futbola zālē laikā no plkst. 10:00 līdz 13:00.

Kā allaž, mettiešus pasākumā sagaida tādi prieki ikvienam pasākuma dalībniekam kā kopā būšanalieliska atmosfēra, dažādas sportiskas aktivitātes un konkursi, tradicionālā virves vilkšana, tikšanās ar Meistarkomandas spēlētājiem, piepūšamās atrakcijas no LGK atrakcijām, kā arī dažādi konkursi. Pasākuma noslēgumā viesus kā ierasts sagaida gards un pelnīts mielasts no Pica LuLū.

Jāpiebilst, ka arī šogad gan lielajiem, gan mazajiem būs iespēja doties futbola laukumā – draudzības spēles savā starpā aizvadīs bērni un viņu vecāki, kuri būs sadalīti laukumos vecuma grupās no 2003. – 2012. dzimšanas gadam, bet tas neliegs futbola spēlē iesaistīties arī citiem! Šajās spēlēs svarīgākais ir draudzība un kopā būšanas prieks, un šajās spēlēs censoņiem un vecākiem talkā nāks arī Meistarkomandas spēlētāji!

LIELIE AR MAZAJIEM – tā ir aktīva diena visiem zaļibaltajiem kopā – ģimenēm, treneriem, atbalstītājiem, spēlētājiem un Meistarkomandai! Pievienojies!

Lielie ar Mazajiem

Sestdien, 17.martā plkst. 10:00

Elektrum Olimpiskā centra futbola zālē

Video atskats no 2017. gada: